logo

Kdo jsme?

Jsme vzdělávací zařízení se zaměřením na výuku angličtiny dětí i dospělých.

Kromě výuky angličtiny se zaměřujeme na poradenství v oblasti vzdělávání a efektivního učení.

Nabízíme možnost zdokonalení funkcí Vašeho mozku. K prvotní analýze i tréninku využíváme metodu Biofeedback.

Naším cílem je učit a naučit vás s radostí. Tedy abyste nejen začali komunikovat anglicky, učili se efektivně, ale vše si opravdu užívali.

Máme 22 leté zkušenosti s výukou.

Neustále se vzděláváme nejen v oblasti výuky angličtiny, ale také sledujeme nové poznatky v oblasti efektivního vzdělávání, učení se, správného fungování mozku při procesu osvojování nových poznatků a správných metodických a pedagogických postupů.

U nás zjistíte, že při dodržování určitých principů, angličtina není dřina, ale prima věc a zábava.

Vyučujeme komunikativním způsobem. Tzn., že vás učíme především angličtinu prakticky používat v konverzaci v různých situacích. Gramatiku předkládáme systematicky a snažíme se ji prakticky začleňovat do mluveného jazyka. Velký důraz klademe na výslovnost a všechny naše klienty povzbuzujeme k tomu, aby se byli schopni domluvit v jakýchkoliv situacích.

Snažíme se vám nabídnout výuku zábavnou, poutavou, v případě osobní výuky zařazujeme také hravou formu, ať již pro děti či pro dospělé. Způsob výuky, co se týká obsahu i formy, vždy také záleží na konkrétním jednotlivci a jeho přáních či potřebách.

Výuka je vždy uzpůsobena věku, počtu studentů ve skupině a jejich jazykové úrovni.

V případě výuky individuální, ať se jedná o jednotlivce či uzavřenou skupinu, vždy konzultujeme potřeby se kterými daný člověk (případně skupina) přichází, jak již bylo zmíněno.

Program skupinové výuky, kterou nabízíme dle rozvrhu, je navržen dle moderních materiálů nakladatelství Cambridge University Press, Oxford University Press a dalších, včetně našich vlastních.

Naší prioritou je profesionální, efektivní a zábavná výuka, osobní přístup a vstřícnost.

Budete-li chtít, zanalyzujeme Vaše požadavky a přání a navrhneme Vám plán v souladu s tím, co potřebujete a od výuky očekáváte. Na závěr tedy stručně, co je naším krédem?

Kde nás najdete?

loading...