Výuka angličtiny pro dospělé - amos-vzdelavani

Ámos

Vzdělávání

Menu

Prvním krokem na cestě ke štěstí je učení se.

Angličtina

MENU

Přejít na obsah
Angličtina
ANGLIČTINA PRO DOSPĚLÉ

Dospělým nabízíme profesionální výuku angličtiny se zaměřením na komunikaci, výslovnost a praktické uplatňování gramatiky v praxi.

Vyučujeme všechny úrovně od začátečníků po pokročilé. Vysoce pokročilým pak doporučujeme konverzaci s rodilým mluvčím.
Nabízíme promyšlený systém pro úplné a tzv. věčné začátečníky, jehož základem je opakování, pravidelnost a vytrvalost dle domluvy a možností každého klienta individuálně. Také mírně a středně pokročilým studentům nabízíme zdokonalení jejich znalostí, především pak jejich komunikačních schopností, a to v rámci konverzace se systematickým procvičováním gramatiky.

V nabídce máme i skupinové kurzy pro maximální počet 4 studentů ve skupině.

Na přání zajišťujeme také firemní výuku. Konkrétní způsob, délka a častost výuky se odvíjí od požadavků a možností každé firmy.
Nabízíme také výuku přes Skype či kombinaci výuky osobní s výukou přes Skype. Tento způsob výuky šetří Váš čas na dopravu a při správném nastavení může být velmi efektivní. Účinnost výuky přes Skype je navíc možné zvýšit kombinací s výukou při osobním setkání. K výuce přes Skype je třeba pouze kvalitní připojení. Je možné se domluvit na jakémkoliv počtu či délce hodin dle přání klienta. Výuka přes Skype může probíhat v kratších časových intervalech, než je vyučovací hodina. Především pak, probíhá-li častěji, než dvakrát týdně nebo se tímto způsobem učí děti.
Vyučujeme podle osvědčených anglických materiálů z nakladatelství Cambridge University Press, Oxford University Press, Express Publishing a mnohých dalších.
Všem našim klientům nabízíme zjednodušenou anglickou literaturu ke čtení, poslechu a dalšímu rozšiřování slovní zásoby.

Ámos-vzdělávání

Zámek 50

Benátky nad Jizerou I

29471

     e-mail: efektivnivzdelavani@seznam.cz
Návrat na obsah